Konsekwentni w jakości

Rozmowa z Zenonem Guźniczakiem właścicielem Przedsiębiorstwa EKO RONDO z Puszczykowa zamieszczona w Głosie Wielkopolskim

Zenon Guźniczak :: Właściciel przedsiębiorstwa EKO RONDO z Puszczykowa

Niekiedy słyszy się opinie, że firmom nie opłaca się inwestować w jakość. Że to nie przynosi wymiernych korzyści. Że stać na to tylko olbrzymie przedsiębiorstwa. Tymczasem EKO-RONDO z Puszczykowa, chociaż nie należy do największych przedsiębiorstw może poszczycić się już drugim certyfikatem, który potwierdza właśnie najwyższą jakość świadczonych usług. Po Wielkopolskiej Jakości uzyskanej w minionym roku dzisiaj dołącza do niej znak "Dobre bo Polskie.

Uzyskane certyfikaty i wyróżnienia, z których ja i nasi pracownicy jesteśmy bardzo dumni są konsekwencją naszych wieloletnich działań. Są ich ukoronowaniem potwierdzającym wysiłki, które przez lata ponosiliśmy, aby nasi klienci mogli być pewni, iż korzystając z naszych usług otrzymają je na najwyższym poziomie. Bez wieloletnich wysiłków nie byłoby dzisiejszych efektów i zadowolenia klientów, których ku naszemu zadowoleniu przybywa. A należy podkreślić iż obsługujemy kompleksowo nie tylko klientów indywidualnych, ale także podmioty gospodarcze, osiedla mieszkaniowe.

W obecnych czasach drapieżnej ekspansji dużych firm z olbrzymim kapitałem często mówi się, że tylko one mają szansę przetrwać. Czy w takiej sytuacji bycie małą firmą może być atutem?

Myślę, że tak. Uważam, że EKO-RONDO jest tego dobrym przykładem. Jesteśmy właśnie stosunkowo małą firmą, ale konsekwentną w działaniu na rzecz zapewnienia usług najwyższej jakości. "Nie bycie molochem" pozwala między innymi na indywidualne traktowanie każdego klienta, na "rozpieszczanie" go spełnianie jego każdej zachcianki.

Skąd firma tak dobrze zna potrzeby swoich klientów?

Nasi klienci są przecież naszymi sąsiadami, także ja i moi pracownicy korzystamy z tych samych pojemników czy kontenerów. Dlatego doskonale znamy oczekiwania naszych klientów, ich potrzeby - które są przecież także naszymi potrzebami. W związku z tym łatwiej nam jest wykonać dla nich każdą usługę i o każdej porze. Naszym klientom oferujemy pojemniki gratis oraz stały kontakt z firmą. Najkrócej mówiąc mieszkaniec Puszczykowa, Lubonia, Wir czy Łęczycy pozostaje z pojemnikiem czystym, estetycznym lekkim i funkcjonalnym, sam reguluje częstotliwość wywozu - resztę robimy za niego my. I to przynosi rezultaty, nasi klienci wiedzą, że mogą na nas liczyć w każdych okolicznościach. Wiedzą, że rozwiążemy za nich każdy problem związany z naszą branżą, wiedzą że płacą tylko za wywóz tego co sami wytworzą reszta jest gratis. A przecież właśnie te miejscowości mają także swoją specyfikę, jakże różną od większych miast. Jednak chociaż wywodzimy się z Puszczykowa, tu zdobyliśmy doświadczenie nie zamykamy się tylko w jego granicach. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, także mieszkańców okolicznych miejscowości. Jesteśmy gotowi podjąć się każdej współpracy z mieszkańcami, firmami i jednostkami administracyjnymi obsługiwanych przez nas miejscowości. Czekamy na propozycje!